FOTO, VIDEO: Iedzīvotāji ar sajūsmu sveic ASV tankus Latvijas pilsētās, tomēr ir mazliet nobijušies

8 komentāri

Pa Latvijas ceļiem braucoši tanki un cita bruņutehnika vairs nav ārkārtas gadījums. Kopš Ukrainas krīzes tas notiek daudz biežāk. Taču, ieraugot gar savu māju braucošu tanku, Latvijas iedzīvotāji piedzīvo nepatīkamas izjūtas.

Saulkrastu centrā iebraukusī bruņutehnika ceļu svētdien aizšķērsoja Aijai un viņas meitai, kas bija ceļā uz kapiem sakopt padomju okupācijas režīma laikā uz Sibīriju izsūtītās vecmammas kapiņu. Abas sievietes LNT Ziņām atzina, ka sākumā esot izbijušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jā, brauc tehnika, bet kāda tehnika – kas to zina, Putins varbūt atbraucis?! Saprotam – nē, tomēr amerikāņi. Māj mums ar rokām, mēs jau arī, ko tad! Draugi paliek draugi,” savas izjūtas raksturo Aija.

LNT novēroja, ka Latvijas iedzīvotāji ar sajūsmu sveica ASV karavīrus Vidzemē un Rīgā, bet sarunā ar LNT viņi gan pauda bažas. Militārās tehnikas arvien biežāka pārvietošanās ar gaisā paceltiem stobriem radot neomulīgas sajūtas.

Skaties foto un video!

Pirmdien, 23. martā, ASV militārās tehnikas kolonna dosies Bauskas virzienā. Pa ceļam militāristi piestās Iecavā, līdzīgi kā tas svētdien, 22. martā, bija Salacgrīvas novada Liepupē un Saulkrastu centrā.

8 komentāri

TOP komentāri

 • santa
  +10

  santa

  Kādas valsts tanki te ievācas, tādas valsts ideoloģiju atbalsta vara un ar valsts neatkarību un tautas labklājību te vairs nav nekā kopīga. Mūs zombē uz karu tie, kas uz to pelna, tautu un zemi paliekot zem kara zābaka. Tantiņa-idiote.

  23.03.2015 12:28

 • santa
  +7

  santa

  Kur ir sveša smagā kara tehnika, tur ir paaugstināta bīstamība dzīvībai. Tas nav mūsu karš, ko mums uzspiež, tas ir svešas valsts karš un bail iedomāties, kam parakstījušies vietējie politiķi...

  23.03.2015 12:30

 • ance
  +7

  ance

  Es neredzu iedzīvotāju sajūsmu. Redzu tikai politiķu sajūsmu. Politiķi šobrīd nav tautas aizstāvji, viņiem rūp tikai pašlabums un ASV norādījumu 100% izpilde.

  23.03.2015 12:15

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas