FOTO, VIDEO: Dillī Dallī, Zaķīšu pirtiņa un citas Latvijas “multenes” pulcējas vienuviet!

0 komentāri

Dillī Dallī, Zaķīšu Pirtiņa, Kabata vai Fantadroms – tās ir multiplikācijas filmas, kuras ar nostaļģiju atceras tie, kuriem jau krietni pāri 20 gadiem. Latvijas kinomuzejā nupat atklātā izstāde atver durvis uz latviešu animācijas klasiķu pasaku valstību.

Izstādes pirmā telpa vairāk interesēs tos, kuri grib zīmēt vai izkrāsot Rozes Stiebras un Anša Bērziņa multfilmu tēlus. Otrā zāle patiks tiem, kuri grib uzspēlēt cirku. Trešajā izstādes zālē iespējams nofotografēties ar multfilmu varoņiem fonā. Visbeidzot vienā telpā nepārtraukti rāda latviešu “multenes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūsdienās bērni pārsvarā skatās ārzemju multenes, bet Rozes Stiebras un Anša Bērziņa veidoto animācijas filmu tēlus vairs labi pārzina zina tikai retais.

Izstāde jau ir izpelnījusies lielu interesi. Pieteikušās daudzas skolēnu un bērnudārzu grupas.

Ielūkoties latviešu animācijas klasiķu pasaku valstībā varēs līdz pat nākamā gada oktobrim.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas