FOTO, VIDEO! Apmēram 200 cilvēku Rīgas centrā protestē pret bēgļiem

10 komentāri

Patvēruma došana bēgļiem tiek pretrunīgi vērtēta arī Latvijā – sestdien, 6. februārī, ap 200 cilvēku pie Brīvības pieminekļa piedalījās piketā pret masu imigrāciju.

Protestētājiem bija Baltijas valstu karogi un vairāki plakāti ar saukļiem pret imigrantiem, kā arī ar aicinājumu atlaist Saeimu un izstāties no Eiropas Savienības. Piketa rīkotājs pateicās klātesošajiem par ierašanos, pauda prieku, ka cilvēki Latvijā sāk mosties un aicināja turpmāk paust negatīvo attieksmi pret iebraucējiem, izejot ielās vēl lielākā skaitā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa piketētāju bija vecāka gada gājuma cilvēki. Protestētāji pauda satraukumu, ka laikā, kad pašiem Latvijas iedzīvotājiem, it sevišķi pensionāriem, dzīves apstākļi ir slikti, “vēl jābaro visi pārējie”. Tika kritizēts arī viedokļu daudzveidības trūkums, apgalvojot, ka, cilvēkiem izsakoties pret bēgļu uzņemšanu, tiek pārmesta naida kurināšana.

Foto – protests pie Brīvības pieminekļa!

Video:

10 komentāri

TOP komentāri

 • roberts
  +5

  roberts

  es ar pret tiem babajiem alkaidām vai kā viņus tur !
  nebiju rīgā tapē ka patālu un šodien vienīgā brīvdiena!

  06.02.2016 20:31

 • Sss
  +5

  Sss

  Kur tad ir tie lieli runaataaji te komentos? Kaapee bildees tur vinu nav?
  Taapeec ka tie kas pret maak runaat, bet dariit neko negrib :D :D

  06.02.2016 19:51

 • Kristaps Bērziņš
  +4

  Kristaps Bērziņš

  Strunts ar begliem,tie tapa nenaks te.Bet japroteste pret valdibu,jo kada mums dzive te? Kadas algas?kada minimala?Kkads klaunu bars, sev 800 euro pacela algas,pensionariem 3 euro.pasi nezin kada ir minimala alga.Bendzinam pacel cenas,veikala pacel cenas,nodoklus liek visur kur var.cik var to izturet?Ka Vaira teica nu ta prosti sakot. misktie pamet valsti bet stiprie paliek celt vinu.cik es celsu?ja sita smejas par tevi.pa nakti saeima skaita sazagto naudu un saeimas sedes tik gul jo piekususi skaitit nakti sazagto naudu no mums.mums jaiet jacinas..

  07.02.2016 00:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas