FOTO: Vējoņa uzruna, salūts un lāpu gājiens. 18. novembra spilgtākie mirkļi!

0 komentāri

Par godu Latvijas neatkarības dienai 18. novembrī norisinājās dažādi svētku pasākumi, kuri piedāvāja patriotiskas noskaņas un aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Lūk, fotoatskats uz Latvijas 97. dzimšanas dienas spilgtākajiem brīžiem!

Latvijas neatkarības svinības visas dienas garumā pulcēja daudzus tūkstošus apmeklētāju Rīgas centrā. Dienas pirmajā pusē Daugavas krastmalā norisinājās militārā parāde, iepazīstinot klātesošos ar Latvijas armijas rīcībā esošo arsenālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlāk par godu svētkiem norisinājās lielās dižkūkas ēšana, kas izraisīja nedalītu klātesošo interesi, tāpat satumstot iedzīvotājiem bija iespēja visā krāšņumā izbaudīt gaismas festivālu Staro Rīga.

Pienākot vakaram, uzrunu tautai pie Brīvības pieminekļa veltīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, tāpat cilvēki devās arī kupli apmeklētajā lāpu gājienā, bet vakara kulminācijā skatītājus klātienē pulcēja grandiozs salūts.

Staro Rīga un svētku salūts:

Lāpu gājiens:

Prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa:

Dižkūkas cepšana un ēšana

Militārā parāde:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas