FOTO: VEF Kultūras pils kritiskā stāvoklī, vai beidzot piepildīsies cerības par remontdarbu sākšanos?

1 komentārs

VEF Kultūras pils atrodas ļoti sliktā tehniskā stāvoklī, taču naudas piešķiršana gadu no gada tiek atlikta. TV3 Ziņas novēroja, ka daudzas no telpām ir ļoti bēdīgā stāvoklī, sienu krāsa nolupusi, griesti nolieti.

VEF Kultūras pilī paredzēti plaši atjaunošanas darbi. Paredzēts, ka tiks renovētas pils plašās telpas, tāpat arī lielā un mazā skatītāju zāle. VEF Kultūras pilī darbojas vairāk nekā 50 māksliniecisko kolektīvu, studijas un interešu klubi. Šajos kolektīvos darbojas ap 3000 cilvēku – gan pirmsskolas vecuma bērni, gan skolēni, gan jaunieši, gan pieaugušie rīdzinieki. VEF Kultūras pils ir ieguvusi valsts aizsargājamo arhitektūras pieminekļa statusu. Pils pārstāvji cer, ka šoreiz solījumi tiks pildīti un remontdarbi beidzot sāksies.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • Mhm
  0

  Mhm

  Tiešām kriStiskā stāvoklī?
  Jau atkal kauns jūsu vietā-dārgie žurnālisti.

  14.03.2016 16:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas