FOTO: vecajā Plus Punkts kioskā tagad “šiverē” dārzeņu pārdevēja

0 komentāri

Biznesā galvenais ir spēt saskatīt iespējas. To ļoti labi apzinās kāda apķērīga kundze, kas iekārtojusies kādreizējās kiosku tirdzniecības ķēdes Plus Punkts mājiņā un tagad tirgo dārzeņus.

Kamēr citi pārdevēji cīnās par katru kvadrātmetru Rīgas Centrāltirgū, viņa atradusi vietu, kur visas dienas garumā garantēta cilvēku plūsma – netālu no Deglava tilta pie Nīcgales ielas sabiedriskā transporta pieturas. No šīs kundzes pamācīties varētu daudzi, jo reti kuram ir tāds ķēriens uzņēmējdarbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā novērojām, preču piedāvājums neatpaliek no tirgus vai lielveikalu plauktiem – mazajā Plus Punkta mājiņā var iegādāties visu, sākot no aktuālās rudens sezonas dārzeņiem un beidzot ar augļiem. Arī cenas ir atbilstošas tirgum.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas