FOTO un VIDEO: Ko tik nenākas piedzīvot žurnālistu darbā! Brišana kupenās un viesošanās policijas iecirknī

0 komentāri

Katram darbam ir sava garoziņa, un televīzijas žurnālistu darbā tā varētu būt tāda, ka ne dienu nevar zināt – kur šodien būs jādodas un kas jādara! TV3 Ziņu žurnālisti desmit gadu laikā braukuši uz plūdu epicentriem, briduši sniega kupenas, pat viesojušies policijas iecirknī, lai informētu skatītājus par to, kas notiek valstī!

Jau vēstījām, ka nupat TV3 Ziņas nosvinējušas desmit gadu jubileju! Šo gadu laikā ziņas ēterā bijušas apmēram 1700 stundas jeb 69 diennaktis. Pēdējos septiņus gadus TV3 Ziņas ir skatītākais ziņu raidījums Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Ziņās stādā astoņi korespondenti (vienā darbadienā – seši), četri moderatori (vienā darbadienā – divi), kā arī divi laika ziņu moderatori. Ziņu darbību nodrošina arī četri operatori, trīs montāžas inženieri, divi moderatori, producents, ētera režisors un vēl daži darbinieki. TV3 Ziņas ir skaitliski mazākais ziņu dienests Latvijā!

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas