FOTO: šie uzraktie Rīgas ceļi ir tikai sākums. Nākamgad notiks vērienīga Brīvības ielas pārbūve

0 komentāri
FOTO: šie uzraktie Rīgas ceļi ir tikai sākums. Nākamgad notiks vērienīga Brīvības ielas pārbūve
Foto: LETA

Pēdējā mēneša laikā Rīgas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmējuši ielu remontdarbi galvaspilsētas centrā, kas apgrūtina satiksmi. Kā izrādās, tas ir tikai sākums, jo nākamgad plānoti vērienīgi rekonstrukcijas darbi Brīvības ielā.

Remontdarbi norisinās laikā, kad tikko uzsākts jaunais mācību gads, kā arī biznesa sezona – šajā laikā satiksme ielās ir daudz intensīvāka. Tas raisījis neizpratni atsevišķiem iedzīvotājiem, kuri savu neapmierinātību nav slēpuši publiskajā tīmekļa vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

RDSD pārstāve skaidro, ka tam par iemeslu ir pieņemtie stingrākie mēri būvniecības likumā, kas ir bijis karsts temats kopš Zolitūdes traģēdijas. Saskaņošanas darbi un iepirkuma procedūra līdz ar jaunajiem grozījumiem ir kļuvusi ilgāka un remonts sākts, kolīdz ticis saņemts apstiprinājums.

Skaties foto:

Barona un Avotu ielas remontu ir plānots pabeigt līdz ziemas atnākšanai, un tam, lai termiņi tiktu ievēroti, seko līdzi būvuzraugi. RDSD vēlas šīs ielas sakārtot vēl šogad, jo nākamgad ir iecerēti vērienīgi Brīvības ielas rekonstrukcijas darbi, un ir jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem. Tādēļ ir nepieciešams, lai vienai no galvenajām Rīgas transporta ielām būtu alternatīvas.

Kā zināms, Barona ielā tiks izbūvēta arī brauktuve velosipēdistiem, un šobrīd šajā vietā tiek iestrādāta rekomendējoša velojosla ar betona bruģi. Zināms, ka autovadītāji pa to varēs pārvietoties ne ātrāk kā 30 km/h.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas