FOTO: Salu tilts attēlos, kādus Tu, visticamāk, vēl neesi redzējis

0 komentāri

Bīstamas situācijas, riskants darbs, tuneļi un izplēsts asfalts – tā ir Salu tilta remontstrādnieku ikdiena. Piedāvājam Tev, lasītāj, aplūkot, kā izskatās šī tilta remontdarbi no iekšienes, kur viesojās TV3 filmēšanas grupa.

Kopš Salu tilta uzbūvēšanas pirms 40 gadiem tas nav ticis remontēts. Vairākas dekādes tas atradies neapmierinošā stāvoklī, līdz pērnā gada jūlijā tika sākta tilta rekonstrukcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Šajā laikā uz tilta vērojami būtiski satiksmes ierobežojumi, un atļautais braukšanas ātrums ir samazināts līdz 30 kilometriem stundā.

Salu tilta rekonstrukcija izmaksāšot nepilnus 9 miljonu eiro. Nopietna Salu tilta rekonstrukcija nav notikusi kopš tas tika uzbūvēts – gandrīz pirms 40 gadiem.

Plašāk par remontdarbiem uz tilta skaties 2. jūnija TV3 Ziņās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas