FOTO: sākušies Botāniskā dārza krāšņākie svētki – Puķu balle

2 komentāri

Pašā vasaras plaukumā klāt ikgadējā Puķu balle  – skaistākie Botāniskā dārza svētki. Tie notiek jau 15 gadu pēc kārtas, un, šķiet, krāšņums tikai aug augumā.

Puķu balles apmeklētājus Botāniskā dārzā priecē gan eksotiski augi, gan pašmāju stādi un ziedi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzās orhideju, liliju, rožu un citu vasaras puķu izstādēm, šogad īpaši interesantu un iepriekš neredzētu izstādi veido bonsai kociņi. Tā ir tradicionālā japāņu pundurkoku audzēšanas māksla – bonsai attiecīgi kopjot, to stumbri, zari un lapas izaug miniatūri.

Tur apskatāmi arī floristu plenēra Visādas pasakas veidotie vides objekti, piemēram, no kaņepju šķiedrām veidotas aitas. Kā viens no krāšņākajiem veikumiem ir ”galds brīnumzemē, pie kura apsēdās Alise”.

Līdz pat svētdienai Botāniskajā dārzā notiks arī dažādas radošās darbnīcas un apmeklētāji varēs piedalīties izzinošās aktivitātes. Bērniem prieku sagādās truši, kas laiski spēlējas uzbūvētajā Trušu karalistē.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kju
  0

  Kju

  Kādu fotogaleriju ar varēja tak nopublicēt...

  10.07.2015 20:14

 • olina
  0

  olina

  Biju! Nu paliek bēdīgi, ka apskates objekti paliek arvien mazāk. Nevar ne salīdzināt kas bija kādreiz Latviešu biedrības namā! Kādas tur bija rožu, liliju un puķuzirņu zāles! Šeit vairāk notiek tirdzniecība ar stādiem un radošās darbnīcas bērniem! Arī šajās bildēs redzams, ka paliek mazāk kompozīciju...
  Dārzs jau skaists un prieks, ka tiek sakārtots, pēc pāris gadiem būs vēl krāšņāks.

  09.07.2015 20:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas