FOTO: restaurētās Vaivaru stacijas ēkas novietošana jaunajā vietā

0 komentāri

Latvijas dzelzceļa pārstāvji skaidro, ka restaurētās Vaivaru stacijas ēkas uzstādīšanas darbi jaunā vietā ir sākušies. Tiek akcentēts, ka ēkai veikti rūpīgi atjaunošanas darbi, restaurēti gan logi, gan jumts, gan iekšējā apdare.

Ēka uzstādīta pārsimts metru no līdzšinējās atrašanās vietas. Tā tagad atrodas Vaivaros, Skautu ielas malā, blakus atjaunotajai gājēju pārejai. Tiek solīts, ka vēsturiskās Vaivaru stacijas ēkas uzstādīšanu jaunajā vietā pabeigs maija beigās. Taču jauno konteinera būves staciju negrasās mainīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Vairāk par Vaivaru staciju uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas