Foto: Politiķi un prominences pulcējas uz 4. maija svinīgiem pasākumiem

0 komentāri

Šodien, 4. maijā Neatkarības deklarācijas pieņemšanas 25. gadadienā, valstī norisinājās virkne svinīgu pasākumu ar prominentu personu dalību.

Tā jau no paša rīta premjerministre Laimdota Straujuma piedalījās Latvijas karoga pacelšanā Zaķusalas televīzijas tornī. Vēlāk par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Rīgas Doma baznīcā notiek ekumēniskais dievkalpojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlāk pie Saeimas nama tika atklāta fotogrāfiju izstāde 25 mirkļi…, kurā atainoti spilgtākie notikumi Latvijā no neatkarības atjaunošanas līdz prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. Pasākumā piedalījās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Augstākās Padomes deputātu kluba pārstāvis Dainis Īvāns, kā arī Igaunijas un Lietuvas Augstākās Padomes deputātu klubu prezidenti.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Valsts prezidents Andris Bērziņš un Ministru prezidente Laimdota Straujuma svinīgi nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa, bet Nacionālajā teātrī par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai Latvijas Nacionālajā teātrī notika Saeimas svinīgā sēde, kurai seko svētku koncerts. Zīmīgi, ka uz šo pasākumu tika aicināti arī viesi tie Augstākās Padomes deputāti, kas balsoja par Latvijas neatkarību.

Skaties.lv piedāvā fotogaleriju no šiem pasākumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas