FOTO: pašmāju pludmales veic pēdējos darbus pirms atpūtnieku pieplūduma

0 komentāri

Vasara tuvojas straujiem soļiem, un nav noslēpums, ka daudzi iedzīvotāji izmantos katru brīvbrīdi, lai atpūstos pie jūras. Daudzas pludmales šobrīd veic pēdējos sagatavošanās darbus pirms lielā atpūtnieku pieplūduma.

Viens no populārākajiem galamērķiem šajā ziņā ir Jūrmala, kuru ik dienu apmeklē tūkstošiem iedzīvotāju un ievērojams daudzums ārvalstu tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jūrmalā atrodas arī vairākas tā dēvētās Zilā karoga pludmales, kurās ir nodrošināti visām prasībām atbilstoši apstākļi atpūtniekiem. Kā redzams, Jūrmala un tieši Dzintaru pludmale jau šobrīd ir gatava uzņemt atpūtniekus. Kaut arī maija brīvdienās viņu skaits vēl nav tik liels kā vasaras plaukumā, paredzams, ka labos laikapstākļus šajā un turpmākajās nogalēs daudzi izmantos, lai baudītu sauli pie jūras.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas