FOTO: par Kinder Chocolate sejām kļūst bērni no Baltijas valstīm

1 komentārs

Šokolādes Kinder Chocolate veikalos būs pieejamas jaunos iepakojumos, kuru sejas būs bērni no Baltijas valstīm. Lai izvēlētu jaunos modeļus, zīmols Kinder Chocolate rīkoja konkursu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Šī akcija guva lielu atsaucību – Latvijā tika saņemti 3482 pieteikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Baltijas valstīs kopumā tika iesūtītas vairāk nekā 11,5 tūkst. bērnu fotogrāfijas.

Pēc žūrijas lēmuma, Latvijas Kinder Chocolate jaunās sejas būs 10 gadus vecā Amanda no Rīgas un 7 gadus vecais Ervins no Rēzeknes.

Amanda sevi raksturo kā jauku un dzīvespriecīgu meiteni, kas mīl dejot, ir smaidīga un atvērta. Savukārt septiņus gadus vecais rēzeknietis Ervins savā konkursa pieteikumā rakstīja: ”Esmu atraktīvs, dzīvespriecīgs, labsirdīgs puika. Man patīk mācīties skolā, ceļot, dejot un spēlēties ar Lego. Man ļoti garšo šokolādes saldējums! Es mīlu savus vecākus un mazo brālīti.”

Līdz šim Kinder Chocolate iepakojumiem bijuši vairāki modeļi. Visslavenākais no tiem – Gunters Euringers – ir jau gandrīz 50 gadu vecs. Viņš bija produkta seja vairāk nekā trīsdesmit gadu, sākot no 1973. gada.

Lūk, foto!

Skaties video no fotosesijas!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Es
    0

    Es

    Kas viņi nevarēja atrast glītāku meiteni?

    11.08.2015 15:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas