FOTO: vērienīgā piketā mediķi apņēmušies panākt lielāku finansējumu veselības nozarei

2 komentāri

Piketā pie Saeimas otrdienas rītā sanākuši aptuveni divi simti mediķu. Galvenās prasības ir nesamazināt budžetu veselības aprūpei, kā arī algas palielinājums vismaz par 10%.

Arodbiedrības vadītājs Valdis Keris pauda, ka nākamgad veselības nozarei finansējums būtu jāpalielina par 130 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protestu rīko Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA).

Guntis Meisters, TV3 Ziņas:

Pie protestētajiem iznāca arī veselības ministrs Guntis Belēvičs un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Pagaidām pikets rit mierīgi.

Foto: mediķi ar plakātiem rokās piketā pie Saeimas!

Otrdienas rītā ap plkst. 9.00 Saeimas ēkā deputāti pirmajā lasījumā sāks vērtēt nākamā gada budžetu. Pēc tam, ja budžetu akceptēs pirmajā lasījumā, to nodos vērtēšanai deputātiem komisijās. Pēdējais lasījums paredzēts 30. novembrī.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

  • espati
    +2

    espati

    reāli tas izskatīsies tā- Latvija pārvērtīsies par valsti,kurā FAKTISKI NAV TARDICIONĀLĀS medicīnas- analīzēm un izmeklējumiem nauda NETIEK iedalīta,un pacientam PAŠAM jāmaksā ABSOLŪTI PAR VISU!!! Lūk tas ir tas,kas netiek no valdības puses publiski pateikts!!! Par VISU!!! finanse smediķi prasa ,lai varētu pacientus izmeklēt,atbilstoši tradicionalas medicīnas algoritmiem,nevis vnk pabubinot kaut ko,paplātoties ar rokām,un iesakot pagulēt,padzert " apvārdotu " avota ūdeni,un -domāt gaišas domas- kā to dara daži " dziednieki". Bet cieņu -patiesajamiem atsevišķajiem dziedniekiem ,kuriem tiešam piemīt ĪPAŠAS spējas. Budžetā ir runa par TARDICIONĀLO MEDICĪNU! Tad lai veselības ministrs godīgi pasaka,ka budžeta trūkuma apstākļos Latvija tiek pasludināta par NETRADICIONĀLĀS MEDICĪNAS VALSTI! Ātri, īsi kursi šajā jomā LV mediķiem noteikti sanāks lētāk- un -atbildības -arī -nekādas!

    03.11.2015 10:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas