FOTO: Latvijas politiķi sēž uz paklājiņiem un iepazīst islāma kultūru

1 komentārs

Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija šodien devusies izbraukuma sēdē uz Latvijas Islāma kultūras centru.

Sadzīvošana ar islāmticību mūsdienu pasaulē ir viens no karstākajiem jautājumiem, norāda komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis. Viņš pauž, – jārēķinās, ka tas var saasināties arī Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Deputāts saka, ka kāds Islāma kultūras centra pārstāvis esot apgalvojis, ka pēc 50 gadiem vairums latviešu būs islāmticīgie. Pēc Latkovska sacītā, ja šis centrs ir nopietna organizācija, tad nopietni jāattiecas arī pret šo un citiem viņu pārstāvju publiskajiem izteikumiem.

Skaties foto!

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • omite
    0

    omite

    Es nu gan sevi nepazemotu un nemestos gandrīz uz ceļiem,lai tie muslimi stāv kājās,ka pie viņiem ierodas Valdība!

    15.10.2015 13:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas