FOTO: Latvijā top prestiža Britu vidusskola, kurā gada maksa būs 10 000 eiro

0 komentāri

Babītes novada Salienā cels prestižu mācību iestādi – Latvijas Britu vidusskolu. Tajā varēs mācīties 580 skolēni, pieteikt skolai var jebkuru Latvijas bērnu. Tiesa, lai kļūtu par skolas audzēkni, vecākiem vajadzēs šķirties no prāvas naudas summas – gada maksa ir desmit tūkstoši eiro.

Jaunā skola būs viena no astoņām prestižajām britu King’s College skolām pasaulē. Šajā skolā mācības varēs apgūt visa vecuma bērni, sākot no pirmsskolas līdz vidusskolai. Par skolotājiem šajā skolā strādās pedagogu komanda no Lielbritānijas. Šī būs pirmā šāda līmeņa Lielbritānijas izglītības iestāde Latvijā. Mācības skolā notiks uz angļu nacionālās izglītības sistēmas bāzes. Pasākumā piedalījās arī Lielbritānijas vēstnieks (vēstnieces aizvietotājs) Tims Kolejs.

FOTO

Plašāk par jauno skolu skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas