Latvija sūta ukraiņiem ģeneratorus un segas 103 tūkstošu vērtībā

2 komentāri

Kopumā Ukraina lūgusi tai nosūtīt vairāk nekā 1000 ģeneratorus un vairākus desmitus tūkstošus segu. Apzinot Latvijas iespējas, no Materiālajām rezervēm sakomplektēta krava nosūtīšanai uz Ukrainu, sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Lai lemtu par humānās palīdzības piešķiršanu Ukrainai tika sasaukta ārkārtas sēde, kurš šis arī bija vienīgais izskatāmais jautājums. Kā skaidro iekšlietu ministrs, Ukraina ar lūguma nevēršas tikai pie Latvijas, bet Eiropas Savienības kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Savienībai kopumā tika pieprasītas 27 dažādas materiālās rezerves. Proporcionāli valsts iespējām Latvija varēja piešķirt divas – segas un ģeneratorus. Bez diskusijām vienbalsīgi, tas arī tika atbalstīts.

Segas – 4000 vienību, ģeneratori deviņi. To jauda ļautu apgādāt ar elektroenerģiju 6 privātmājas, taču primāri tos plānots izmantot slimnīcu un citu objektu nodrošinašanai ar elektrību. Plānots, ka galamērķis būs Dņepropetrovska, kur izvietotas no karadarbības zonas pārvietotās personas.

Atvēlot daļu materiālo rezervju Ukrainai, VUGD pārstāvis skaidro, ka pēkšņas nepieciešamības gadījumā pašu mājās iztrūkuma nebūs. Šī esot neliela daļa no kopējā klāsta, kas ar laiku tiks atjaunota.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Cietais
  0

  Cietais

  Ko ākstās, ieročus un munīciju vajag sūtīt, ko lādēt virsū krievu fašistiskajiem okupantiem!

  24.01.2015 14:26

 • Nu re
  0

  Nu re

  Jāpalīdz varonīgajiem ukraiņiem pēc iespējas vairāk.

  24.01.2015 05:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas