FOTO: lai “izšmauktu” no sastrēguma, šoferi brauc pat pa gājēju ielu

4 komentāri
FOTO: lai “izšmauktu” no sastrēguma, šoferi brauc pat pa gājēju ielu
Foto: Skaties.lv lasītāja

Remontdarbu dēļ satiksme Rīgā no rīta, kā arī pievakarē ir īpaši apgrūtināta, un autovadītāji ir spiesti meklēt alternatīvas sastrēgumu apbraukšanai. Diemžēl gadās arī tādi šoferi, kas bezkaunīgi pārkāpj satiksmes noteikumus un apdraud bērnu drošību.

Viena no problemātiskākajām vietām Rīgā ir Jugla, kur  sastrēgumi kļuvuši par ierastu parādību. Apkārtnes iedzīvotāji novērojuši, ka, mēģinot ātrāk nokļūt līdz centram, daži kā savu ceļu izvēlas gājējiem un velosipēdistiem paredzēto ielu, kas ved gar Rīgas Juglas vidusskolas pirmsskolas grupu ēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pamanījuši vietējie, steidzīgie šoferi pat nesamazina braukšanas ātrumu un ignorē faktu, ka tepat uz ielas var gadīties mazi bērni, kas mēro ceļu uz vai no “dārziņa”. Iedzīvotāji ar fotogrāfijām vērsušies policijā, taču saņemta atbilde, ka “mēs nevaram norīkot dežūrekipāžu minētajā ielā”.

Atsevišķi vecāki, lai risinātu situāciju, mēdz stāties priekšā pa šo ielu braucošajiem auto un skaidrot šoferiem ceļu satiksmes noteikumus. 9. septembra rītā uz šā ceļa beidzot ieradās arī policijas ekipāža, kura jau pēc pavisam īsa brīža aizturējusi pirmos pārkāpējus.

Reaģējot uz iesniegumu par bīstamo ceļa posmu, Rīgas domes Satiksmes departaments sniedzis atbildi, ka šajā ielas posmā ir plānots uzstādīt norobežojošus elementus, lai neļautu iebraukt automašīnām.

Skaties foto:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Aculieceniece
  +2

  Aculieceniece

  Šoferi ir tik nekaunīgi, ka pat nekautrējās apbraukt policijas ekipāžu uz šīs ielas.

  09.09.2015 11:34

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Cerams, ka Rīgas dome šo nekārtību beidzot sakārtos!

  09.09.2015 11:20

 • Linda
  0

  Linda

  Arī dienas laikā pa šo gājēju ielu mēdz pārvietoties mašīnas, kuru autovadītāji pat nekautrējās uztaurēt gājējiem, lai tie iet malā.
  Protams, no rītiem arī paši skolas un bērnudārza vecāki uzvedās burvīgi, kad
  braucot pa citām skolai/bērnudārzam piebraucamajām ieliņām lielā ātrumā ir gatavi nobraukt visus tos citus bērnus un pieaugušos, kas iet ar kājām uz skolu/bērnudārzu, lai tikai savējo bērnu pievestu vistuvāk un visātrāk. Tā ka, cik garš, tik plats, vecāki-autovadītāji!

  17.09.2015 12:00

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas