FOTO: Ķengaragā draudīgi cēlies ūdens līmenis Daugavā

0 komentāri

Daugavas ūdens Ķengaragā draudīgi paaugstinājies – betona kāpnes, kas ved uz upi, ir līdz pusei ūdenī, portālam Skaties.lv agrā pirmdienas rītā vēsta aculiecinieki.

Jau vēstījām, ka spēcīgā vēja dēļ sinoptiķi bija izsludinājuši sarkano brīdinājumu par ūdens līmeņa celšanos Rīgā. Tiesa gan, pirmdienas rītā noskaidrojās, ka ūdens līmenis Rīgā nav bīstami augsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto – ūdens kāpis Daugavā!

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā