FOTO: Jūrmala ar satraukumu sagaida Zviedrijas kroņprincesi

0 komentāri

Pirmdien sarunā ar Viņas Karalisko Augstību Zviedrijas kroņprincesi Viktoriju Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica apsprieda nevalstisko organizāciju darbību un īpaši palīdzības sniegšanu bērniem ar īpašajām vajadzībām, informē Ārlietu ministrija.

Kroņprincese Viktorija aktīvi iesaistās projektos, kuru mērķis ir sniegt palīdzību bērniem ar īpašajām vajadzībām, savukārt Kalniņa-Lukaševica ir valdes locekle nevalstiskajā organizācijā “Caritas”, kura sniedz atbalstu audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm, kā arī atbalsta ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto no Jūrmalas tikšanās un princeses ikdienas:

Zviedrijas kroņprincese Viktorija ir ieradusies Latvijā, lai piedalītos ES Stratēģijas Baltijas jūras reģionam 6. ikgadējā foruma atklāšanā, kas notiek Jūrmalā 15. jūnijā. Šī ir viņas otrā darba vizīte Latvijā pēdējā gada laikā. Kroņprincese uztur aktīvu sabiedrisko dzīvi, īpaši pievēršas vides aizsardzības jautājumiem un palīdzībai bērniem.

Kroņprinceses Viktorijas fonds tika nodibināts 1997. gadā, lai atbalstītu bērnus ar kustību traucējumiem un hroniskām slimībām. Kroņprincese ir arī patronese iniciatīvai “Ilgtspējīga jūra,” kas vērsta uz Baltijas jūras reģiona attīstību. Kroņprinceses vizīti Jūrmalā rīko Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas