FOTO: Jaunajā Rīgas teātrī sāk izrādīt iestudējumu Brodskis/Barišņikovs

0 komentāri

Tiklīdz izrāde Brodskis/Barišņikovs tika izsludināta, tā izpelnījās milzīgu skatītāju interesi un biļetes uz 15 šosezon plānotajiem uzvedumiem nekavējoties tika izpirktas. Ceturtdien Jaunais Rīgas teātris sācis iestudējumu izrādīt.

Ideja veidot šādu darbu radusies režisoram Alvim Hermanim, un viņš uzrunājis Mihailu Barišņikovu – nelaiķa dzejnieka un Nobela prēmijas laureāta Josifa Brodska tuvāko draugu, kas vislabāk pārzina viņa dzeju un ar savu interpretāciju un kustību atklās dzejnieka garīgo pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādes scenogrāfiju veidojusi māksliniece Kristīne Jurjāne, bet Brodska dzeju atlasījis Alvis Hermanis. Kopumā izrādē izmantoti aptuveni 50 dažādos laikposmos tapuši Brodska dzejoļi, kas savirknēti stāstā.

Izrāde notiek krievu valodā ar subtitriem latviski un to plānots izrādīt arī Izraēlā un ASV.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas