FOTO: Imantā apgāzusies kravas automašīna ar kokmateriāliem

0 komentāri

Šodien Imantā, Kurzemes prospektā 59, ir apgāzusies kravas automašīna ar kokmateriāliem. Visticamāk, kravas automobiļa vadītājs vēlējies apgriezties braukšanai pretējā virzienā, bet auto apgāzies. Notikuma vietā ir ieradusies policija un neatliekamā palīdzība.

Turpat netālu ir notikusi vēl viena autoavārija, kurā ir notriekts riteņbraucējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka no rīta uz Dienvidu tilta izbirusi griķu krava. Kā ziņoja Twitter lietotāji, brauktuve bija kļuvusi slidena. Satiksme uz tilta izbirušo griķu dēļ bija teju apstājusies. Tāpat, brauktuvei kļūstot slidenai, tilta margās bija ietriekusies kāda Volkswagen zīmola automašīna.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas