FOTO: ieslodzīto pārvadāšanai iegādātas jaunas automašīnas

0 komentāri

Pirmo reizi ieslodzīto pārvešanai no cietumiem uz ārstniecības iestādēm iegādātas jaunas automašīnas. Līdz šim ieslodzītos pārvadāja ar ikdienas dienesta transportlīdzekļiem, kuri nav īpaši aprīkoti un kuriem jāiekļaujas kopējā transporta plūsmā.

Tagad Ieslodzījuma vietu pārvalde iegādājusies četrus operatīvos transportlīdzekļus. Tie tiks nodoti Liepājas, Brasas, Valmieras un Olaines cietumam. Jaunās automašīnas izmaksājušas 173 000 eiro, neskaitot PVN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tās aprīkotas ar divām videokamerām, kā arī iekārtu, kas fiksē bākuguns un skaņas signāla izmantošanas laiku. Savukārt specializēta programmatūra attēlos transportlīdzekļa atrašanās vietu un ļaus piekļūt video plūsmai un citiem datiem.

Kā norāda pārvalde, ikdienā uz ārstniecības iestādēm tiek pārvadāti dažādas bīstamības pakāpes ieslodzītie, un viņu vidū ir arī tādi, kuriem ir nosliece uz bēgšanu vai uzbrukumu.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas