FOTO: gaidot Starptautisko ģimenes dienu – mīlīgi brīži zvēru ģimenēs

0 komentāri

Svētdien, 15. maijā, gaidāma Starptautiskā ģimenes diena. Tradicionālās Dzīvnieku ģimeņu dienas nedēļas nogalē – 14. un 15. maijā – notiks arī Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

No pulksten 12.00 līdz pulksten 16.00 Zooloģiskā dārza apmeklētāji varēs piedalīties pētnieciskajā darbnīcā Dzīvnieku sabiedrības, kur varēs uzzināt par dzīvnieku ģimeņu vai grupu formām un dažādu dzīvnieku sugu izdzīvošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvnieku ģimeņu dienās Rīgas zoodārza apmeklētāji, izdrukājot īpašu kuponu, varēs iegūt 50% atlaidi no biļešu pamatcenas.

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai LNT piedāvā ielūkoties dažādu dzīvnieku ģimeņu un grupu īpašos mirkļos. Fotogalerijā apskatāmas gan tipiskas – vienas sugas zvēru ģimenes -, gan īpatnējas savienības – dzīvnieciņi-bāreņi, rūpes par kuriem uzņēmušies citi zvēri vai cilvēki.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas