FOTO: Daži desmiti bēgļu atbalstītāju Esplanādē izsvilpj oponentus

1 komentārs

Paužot savu atbalstu gaidāmajai bēgļu uzņemšanai Latvijā, sestdien pie Raiņa pieminekļa Esplanādē pulcējās piketētāji. Pasākumā bija ieradušies arī tie, kas ir pret šo ieceri.

Kaut arī bēgļu jautājums ir viens no apspriestākajiem tematiem sabiedrībā, pasākums izpelnījās salīdzinoši nelielu interesi. Piketētāju rindās, kas aicina būt iecietīgiem pret bēgļu uzņemšanu pulcējušies bija daži desmiti cilvēku. Viņi rokās turēja plakātus ar uzrakstiem “Neviens cilvēks nav nelegāls”, “Vaira Vīķe-Freiberga bija bēgle”, “Rainis bija bēglis” utml..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piketā piedalījās arī bēgļu uzņemšanas oponenti, no kuriem viens uzstājās ar savu monologu, taču bēgļu uzņemšanas ieceres atbalstītāji viņu ātri vien izsvilpa.

Skaties foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • roberts
    0

    roberts

    tur jau vieni bomži bildēs ! tiem samaksāts lai pikettē par bēgļiem !

    12.09.2015 20:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas