FOTO: Cūkkūts Uzvaras parkā pēc 9. maija svinībām

28 komentāri

Pēc grandiozajām 9. maija svinībām Uzvaras parkā nākamās dienas rītā redzama īsta cūkkūts – parka celiņu malā mētājas atkritumu maisi, kartona gabali un tukši vienreiz lietojamo ēdienu trauki.

Tādu ainu Uzvaras parkā rītā pēc svinībām novērojuši vairāki aculiecinieki, tāpat par to ziņo arī biedrība Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs. ”Mēs šīs bildes ielikām cūcības dēļ, ne 9. maija dēļ. Un cūcībai nav attaisnojuma, lai kur tā būtu. Kulturāls cilvēks savāks aiz sevis gan Uzvaras parkā, gan Līgo svētkos, gan vienkārši ikdienā,” tā vēsta ieraksts biedrības Facebook lapā.

Foto:

Jau ziņojām, ka kopumā svinībās Uzvaras parkā sestdien piedalījušies līdz 220 tūkst. cilvēku. Par šādām pasākumus organizējušās biedrības 9.maijs.lv aplēsēm informēja tās vadītājs Vadims Baraņņiks.

Tikmēr policija konkrētu pasākumus apmeklējušo cilvēku skaitu nenosauc, vien norāda, ka ļaužu bijis vairāk nekā pērn, kad 9. maijs bija darba diena. Pērn Uzvaras parkā saskaņā ar organizatoru aplēsēm pulcējās vairāk nekā 150 000 cilvēku.

28 komentāri

TOP komentāri

 • Kaspars
  +13

  Kaspars

  Tiešām cūkas ! Ušakovs kopā ar saviem krievu kolēģiem kopīgi var iet savākt to visu cūku kūti, neaizmirstiet to kurā valstī jūs atrodaties !

  10.05.2015 21:30

 • vārds
  +10

  vārds

  Citos pasākumos tiešām tā nav.

  10.05.2015 21:46

 • Guna Berga
  +8

  Guna Berga

  Var redzēt , ka uzvara nosvinēta godam , pat pēc rokeru saieta paliek stipri tīraks , izskatās pēc derevņas kaut kur kalugas apkārtnē

  10.05.2015 21:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas