FOTO: cilvēka glābšanas un atdzīvināšanas paraugdemonstrējumi Rīgā

0 komentāri

Gatavojoties peldsezonas atklāšanai pirmdien, 16. maijā, Ķīpsalas peldvietā Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki demonstrēja savas spējas un ekipējumu, tostarp, notika arī cilvēka glābšanas, transportēšanas un atdzīvināšanas paraugdemonstrējumi.

Glābējus visā valstī satrauc pērnā gada statistika, kad noslīka 70 cilvēki. Rīgā šādas nelaimes nav notikušas – glābti četri peldētāji. 24 atpūtniekiem sniegta medicīniskā palīdzība, pludmalēs atrasti 19 nomaldījušies bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Peldsezonā Rīgas pilsētas oficiālās peldvietās Vecāķi, Bābelīte, Vakarbuļļi, Dagavgrīva, Rumbula, Lucavsala un Ķīpsala sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas