FOTO: bērni demonstrē tērpus, ko paši šuvuši, auduši un līmējuši

0 komentāri

Viens no Dziesmu un deju svētku piektās dienas pasākumiem noritēja Rīgas Latviešu biedrības namā, kur notika bērnu pulciņu konkurss Rakstu darbi. Tajā vairāk nekā 200 bērnu demonstrēja pašu darinātus tērpus.

Daži bērni tērpus šai skatei darinājuši vairākus mēnešus, daži – tikai dažas dienas. “Tērpus taisījām dažus mēnešus. Bija grūti, bet mēs tikām galā un izveidojām tērpus,” LNT Ziņām stāsta Daniela, Mārupes vidusskolas skolniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērni, darinot tērpus, likuši lietā izdomu, un daži no tērpiem ir tapuši no visai netradicionāliem materiāliem, piemēram, žalūzijām. Savukārt daudz tautiskāki motīvi – Bārtas brunči ar sarkano jostu – ievīti liepājnieču tērpos.

Izrādās, tērpu var darināt arī puiši, un tas nemaz neesot grūti. Normunds un Mārtiņš no Jūrmalas sākumskolas Atvase stāsta: “Nebija nemaz tik traki, tērpam gan kaut kur divas dienas vajadzēja.”

Skaties un brīnies, ko var bērni!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas