FOTO: ar saukļiem Nē cietsirdībai 50 cilvēki protestē pret dzīvnieku izmantošanu Rīgas Cirkā

2 komentāri

Protestā pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirka izrādēs 25. septembrī pie Rīgas Cirka pulcējās vairāk nekā 50 cilvēku. Protesta akcijas turpināsies visu nedēļas nogali pirms katras Gigantisko strūklaku šova pirmizrādes.

Protesta dalībnieki aicināja Rīgas Cirku pārtraukt cietsirdību pret dzīvniekiem, turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Cietums”, ”Nē cietsirdībai”, ”Neviens dzīvnieks cirkā nav labprātīgi”, ”Par cilvēcīgu cirku”, ”Cirkam jā, bet bez dzīvniekiem”, ”Dzīve pie ķēdes nav dzīve” un citus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Informējot cirka darbiniekus, izrāžu apmeklētājus un garāmgājējus par labturības problēmām, kas saistītas ar savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā, tika atskaņoti audioieraksti par dzīvnieku dzīves apstākļiem savvaļā un cirkā.

”Rīgas Cirka vadības nemitīgā atrunāšanās, ka dzīvniekiem cirkā klājas labi, neiztur kritiku. Neskaitāmi zinātniski pētījumi pierāda, un nupat arī Eiropas Veterinārārstu federācija ir atzinusi, ka savvaļas sugu dzīvnieku labturība nav iespējama cirka apstākļos,” norāda biedrības Dzīvnieku brīvība valdes locekle Katrīna Krīgere.

”Ir cietsirdīgi turēt dzīvniekus tiem nepiemērotos apstākļos un sagādāt viņiem ciešanas peļņas nolūkos,” viņa sacīja.

Foto:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Sanita
  0

  Sanita

  Es arī saku cirkam NE

  05.11.2015 20:33

 • Gunta Ziemele
  0

  Gunta Ziemele

  cirkam-NĒ!!!

  05.11.2015 15:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas