Februārī sola salu līdz pat -20 gradiem

0 komentāri

Februāra pirmās nedēļas sākumā atmosfēras spiediens atkal paaugstināsies. Tādēļ Latvijā vēl aizvien būs liels mākoņu daudzums, katru dienu kādā no reģioniem gaidāmi arī nokrišņi, tomēr to intensitāte atkal nebūs liela. Ieplūdīs nedaudz vēsākas gaisa masas.  Pastāv varbūtība, ka atsevišķās naktīs tas sasniegs pat -20 grādu atzīmi, bet dienas laikā visā teritorijā pieturēsies neliels līdz mērens sals.

Vietām termometra stabiņš noslīdēs līdz -8…-10 grādiem, bet dienas laikā temperatūra būs tuva nullei – lielākoties +2…-2 grādu robežās. Šādos mainīgos laika apstākļos ceļi bieži būs slideni, veidosies arī apledojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī turpmāk februāra pirmās nedēļas gaitā, kā arī februāra otrās nedēļas sākumā aktīvāka ciklonu darbība gaidāma gan rietumos, gan arī austrumos no mūsu reģiona – Latvijā stabilizēsies ziemas laika apstākļi. Tomēr nokrišņu būs maz, arī vēji lielākoties būs lēni, bet, debesīm skaidrojoties, naktīs termometra stabiņš varētu noslīdēt arī zem -10 grādu atzīmes.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā