Ētikas komisija nosoda Zolitūdes traģēdijas tiesneses priekšnieces braukšanu ar lepnu auto

0 komentāri

Ētikas komisija nosoda tiesneses Līgas Blūmiņas rīcību, braucot ar lepnu, advokātu birojam piederošu automobili. Tiesnešu ētikas komisija pēc izvērtēšanas secinājusi, ka Rīgas apgabaltiesas tiesneses Līgas Blūmiņas rīcība, braucot ar advokātu birojam piederošu luksusa automašīnu, nav pieņemama.

Ar iesniegumu komisijā bija vērsies deputāts Artuss Kaimiņš. Viņš pauda satraukumu, ka apgabaltiesas Civillietu kolēģijas priekšsēdētāja Līga Blūmiņa uz darbu brauc ar advokātu birojam piederošu auto Porsche Cayenne. Minētajā advokātu birojā strādā Blūmiņas dzīvesbiedrs Aivars Blūmiņš, turklāt birojs pārstāv vienu no atbildētājiem – Homburg Zolitūde – tā dēvētajā Zolitūdes traģēdijas civillietā, ko skata Rīgas apgabaltiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ētikas komisija secinājusi, – nav pamata uzskatīt, ka konkrētā lieta netiks objektīvi iztiesāta, jo to skata cita tiesnese, un Blūmiņa nevar ietekmēt lietas rezultātu. Taču komisija secinājusi, ka no profesionālās ētikas viedokļa nav pieņemama situācija, ka tiesnese Blūmiņa pastāvīgi lieto advokātu birojam piederošu automašīnu. Viņai ieteikts turpmāk braukt ar savu vai kādam ģimenes loceklim piederošu automašīnu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas