Esi gatavs! Vētras dēļ var applūst zemākās pilsētas vietas

0 komentāri

Vēja ietekmē gan šodien Rīgā, Andrejostā, par vairāk nekā metru paaugstinājies ūdens līmenis. Sinoptiķi norāda, ka tas ir nedaudz virs ierastā un var applūst pilsētas zemākās vietas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā gan pagaidām neviens cilvēks nav vērsies pēc palīdzības saistībā ar mājokļa applūšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spēcīgais vējš Latvijā būtiskus postījumus nav nodarījis, tā liecina jaunākā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija.

Tikmēr spēcīgo vēja brāzmu dēļ Latvijā slēgtas vairākas ostas. Tostarp Rīgas brīvosta un Salacgrīvas osta, bet Liepājas ostā ir ierobežota kuģu satiksme.

Spēcīgā vēja radītos elektrotīkla bojājumus šobrīd novērš uzņēmums Sadales tīkls. Lielākie elektroapgādes traucējumi līdz šim bijuši Alūksnes un Limbažu novadā, bet šobrīd bez elektrības ir vairāki desmiti mājsaimniecību Latgalē, Dagdas novadā, kā arī Kurzemē, pie Kolkas.

Foto: Daugavā ceļas ūdens līmenis

Par to, kāds laiks gaidāms, uzzini portālā Laikazinas.lv!

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā