“Es gribētu būt zobrats” – tā savu aizraušanos raksturo velodraugs Toms Ērenpreiss

0 komentāri

Ja viņam sevi būtu jāsalīdzina ar kādu velosipēda detaļu, tas būtu zobrats. Un pamatoti, jo, lai atjaunotu ģimenes leģendu – Ērenpreisa velosipēdu ražotni -, jābūt kā centram, ap kuru notiek viss velosipēda radīšanas process.

Šoreiz LNT Ziņu dienesta īpaši veidotajos 20 stāstos no sirds par to, kā sākās Toma Ērenpreisa aizraušanās ar velosipēdiem, kas kļuvusi par dzīvesveidu? Un kāpēc Ērenpreisa darbnīcā ir pašiem savs Dainu skapis?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā redzams, Ērenpreiss ir perfekcionists – viņa darbnīcā katrai lietai ir sava konkrēta vieta un, lai pabeigtu darbu pie kāda velosipēda, meistars pārbaudīs visu līdz pēdējai skrūvītei.

Skaties video:

Skaties visu interviju:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas