Erotisko filmu Greja 50 nokrāsas reklamē skolēnu vietnē e-klase.lv

1 komentārs

Lai arī filmu Greja 50 nokrāsas Latvijā atļauts skatīties vien no 16 gadu vecuma, tas nav traucējis ievietot tās reklāmu skolēniem paredzētā vietnē e-klase.lv. To uzreiz pamanījuši vecāki, kas cēluši trauksmi.

Šajā gadījumā tika pārkāpti divi likumi – bērnu tiesību aizsardzības likums, kā arī reklāmas likums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Protams, ka nevienam nebūs šaubu par to, ka portāls e-klase domāts dažāda vecuma skolēniem. Izvietojot tajā reklāmu, ir jābūt ārkārtīgi kritiskiem, kāda veida reklāma tiek ievietota,” atzīst Laila Rieksta-Riekstiņa, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece.

”Skaidrs, ka aicināt interesēties par šo filmu, kur būs redzamas erotiskas ainas, kā arī, iespējams, ainas ar vardarbību, katrā ziņā ir ne tikai nesaprātīgi, bet arī neatbilst likuma prasībām,” akcentē Laila Rieksta-Riekstiņa.

Taisnības labad ir jāsaka, ka reklāma vietnē bijusi vien aptuveni stundu, jo to uzreiz pamanījuši vecāki, kas sākuši sūdzēties. Kā norāda e-klase.lv pārstāvji, reklāma vietnē parādījusies tādēļ, ka cilvēki, kas to izvērtējuši, nav neko zinājuši par filmas vai grāmatas saturu.

Filmā Greja 50 nokrāsas 18 reizes nodarbojas ar seksu, tas notiek sestajā daļā no visas filmas kopējā garuma jeb kopumā 20 minūtes.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • wow
    0

    wow

    Ju huuuuuu! Tagad arī bērni zinās, ka tas tur nav tikai tualetē svarīgs! Ideāla vieta reklāmai!

    17.02.2015 21:49

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas