Emocionāls bēgļu atbalsta video ar Latvijas inteliģenci aizkustina sociālo tīklu lietotājus

10 komentāri

Videomateriāls, kurā Latvijas inteliģence dalās argumentos, kāpēc valstij būtu jāuzņem bēgļi, ir izpelnījies ievērību sociālajos tīklos.

Tā saucamais bēgļu jautājums šobrīd sadalījis Latvijas sabiedrību divās nometnēs – vieni atbalsta migrantu uzņemšanu, taču daudz ir arī tādu iedzīvotāju, kuri viņus labāk redzētu ejam, nevis nākam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interneta vietnē Youtube izveidots konts Gribu palīdzēt, kurā sabiedrībā atpazīstami viedokļu līderi dalās savos argumentos par to, kāpēc tad Latvijai būtu jāuzņem patvēruma meklētāji.

Video materiāls ir izpelnījies ievērību sociālajos tīklos, no kuriem daudzi par šo iniciatīvu ir ļoti pozitīvi noskaņoti.

Skaties video:

10 komentāri

TOP komentāri

 • Valis
  +3

  Valis

  Tātad Straujumas aicinājums - pietušēt nelegālās kontrabandas upuru - muslimu netīros darbus, vardarbību, nežēlību, un rādīt visu rozā krāsā, ir nostrādājis.

  22.09.2015 13:49

 • gitaaaa
  +2

  gitaaaa

  Interesanti kādā veidā un ,vai vispār,šie inteliģences pārstāvji ir palīdzējusi pašu tautas trūcīgajiem un kādās nelaimēs nonākušiem bērniem,ģimenēm,bērnu nama audzēknim vai kādam vientuļam pensionāram....Vai cienījamā inteliģences pārstāve Jordānijā apmeklēja Sīrijas bēgļu nometni? Painteresējās,kā varētu palīdzēt šiem bēgļiem?

  22.09.2015 13:31

 • Gita
  +2

  Gita

  Tad nu gan - atrada nedaudzos atbalstītājus un tagad uzdod par visas inteleģences viedokli. Nevar pāris "inteleģenti" paust visas sabiedrības viedokli. Varat mani saukt par rasisti, varat par neinteleģenu dēvēt, bet es esmu kategoriski pret imigrantiem. Rodas sajūta, ka latviešu tauta mēŗķtiecīgi tiek ignorēta. Vai valdība vēlas pārbaudīt cik daudz var atļauties iet pret tautu??

  22.09.2015 07:37

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas