Elle skolā… Iesūti savu foto, kādas bulciņas pārdod tavā ēdnīcā!

15 komentāri

Sākot no šā gada 1. janvāra, Latvijas skolās aizliegts tirgot miltu izstrādājumus, tostarp skolēnu iecienītās bulciņas… Izskanējis, ka dažas skolas naski ievēro šo aizliegumu, bet citas – izliekas to nezinām. Kāda ir situācija tavā skolā? Iesūti mums savu foto!

Fotogrāfiju var iesūtīt šeit, kā arī raidījuma Bez Tabu Twitter kontā.

Jau ziņojām, – pēc miltu izstrādājumu tirgošanas aizlieguma, kas stājās spēkā 1. janvārī, daudzu skolu kafejnīcu plaukti gandrīz tukši – tajās redzams vien dažas piena pakas un ūdens pudeles. Skolēni satraukušies. Savukārt citās skolās nedaudz plašāka izvēle, atrodams kāds auglis un sula.

Skolu kafejnīcās no 1. janvāra nedrīkst pārdot nekādus miltu izstrādājumus – ne kūkas, ne smalkmaizītes, ne sviestmaizes, pat ne maizi. Tāpat Veselības ministrija izveidojusi atļauto pārtikas produktu sarakstu, kurus drīkst izplatīt skolās papildu kompleksajai pusdienu vai izvēles ēdienkartei.

15 komentāri

TOP komentāri

 • Inese
  +4

  Inese

  Manuprāt, tā ir vecāku, ne skolu un ne bērnudārzu atbildība. Jo pamatā jau ēšanas tradīcijas tiek iedibinātas ģimenē. Un, ja bērns atsakās no skolas pusdienām, tad vecākiem ir jānodrošina tas, ka bērns ēd normālu pārtiku nevis pārtiek tikai no čipšiem un cepumiem. Ja vecākiem ir pieņemams, ka viņa bērns pārtiek tikai no McDonalda vai Hesburgera piedāvātā pārtikas klāsta, tad pie liekā svara problēmām nevajag vainot skolās nopērkamās bulciņas vai biezpiena sieriņu, ko kādreiz iedod launagā bērnudārzā. Un kas tur šausmīgs, ja kādreiz tiek apēsta bulciņa??? Tiešām jau viss šis marasms reāli kaitina. Interesanti, kam tas šoreiz bija izdevīgi? Kura ''bosa'' bērns aptaukojies, par ko tagad jāmaksā visai sabiedrībai???

  19.01.2016 15:19

 • Māris
  +4

  Māris

  Atraduši problēmu - bulkas

  19.01.2016 11:59

 • X
  +3

  X

  Brīnos, kā mēs skolā palikām dzīvi un tievi mums bija ne tikai bulkas, bet arī čipsi, kolas un šokolādes...

  19.01.2016 13:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas