Ekstrēmo filozofiju pārņemšana ir viduslaiku uzvedība, norāda NATO pārstāvis

0 komentāri

Krievijas mēģinājumi ietekmēt Latvijas informatīvo telpu vairs nav nekāds jaunums, un līdzīga taktika iespējama arī no Islāma valsts, tā intervijā 900 Sekundēm atzīst NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra topošais direktors Jānis Sārts.

Topošais NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts sāks darbu no septembra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš akcentē, ka pret Krievijas un arī islāma izmantoto propagandas taktiku un informatīvajiem uzbrukumiem ir jārada pretstratēģija. Līdzšinējie mēģinājumi ietekmēt Latvijas informatīvo telpu ir radījuši sajūtu, ka dzīvojam ne tik veiksmīgā valstī, atzīst Sārts.

NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra topošais vadītājs J. Sārts atzīst, ka bīstamais fenomens saistībā ar islāmu ir tas, ka iedzīvotāju vidusšķira pēkšņi adaptē šo ekstrēmo filozofiju, dodas uz turieni un iesaistās visās tā izpausmēs. J. Sārts to salīdzina ar agrīno viduslaiku iedzīvotāju uzvedības modeli.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas