Eksperiments: vai pierobežas ļaudis par naudu izmitinātu nelegālos imigrantus?

0 komentāri

Veiktajā eksperimentā, kurā pārbaudīta pierobežas iedzīvotāju nostāja pret nelegālo imigrantu izmitināšanu, atklājas nepatīkama aina.

Sabiedrības, politikas un mediju dienas kārtībā tēma numur viens neapšaubāmi ir bēgļi un nelegālie migranti. Šogad Latvijā notverti ap 300 nelegālo imigrantu, ik nedēļu – 10 līdz 15. Viena no Valsts robežsardzes rūpēm ir mūsu pašmāju iedzīvotāju iesaiste nelegālā cilvēku pārvietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visbiežāk tiek notverti, vai nu šķērsojot robežu, vai vietējiem vedot slēpti automobilī. Bet ir vēl kāda parādība, kas satrauc – īslaicīga nelegālo ceļotāju izmitināšana pierobežas viensētās, lai slēptu no robežsargiem un ļautu atpūsties. Protams, par to saņemot pretī samaksu. Eksperimenta rezultāti pārsteidza visai nepatīkami: četrās no septiņām viensētām piekrita nelegāli izguldīt! Vaicāsim robežsardzes amatpersonai, kāds sods draud par šādu pārkāpumu.

Skaties foto:

 

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas