Ekskluzīvi no Daukstu pagasta, kur mirusi grūtniece un bērns: vietējiem tas bija šoks

1 komentārs

“Notikušais vietējiem ir šoks. Acīmredzams, ka sievietes māja bijusi labā stāvoklī, pagalms iekopts, ceļš – viegli piebraucams,” tā no Gulbenes novada Daukstu pagasta, kur, nesagaidot “ātro palīdzību”, noasiņoja un nomira grūtniece un bērns, vēsta TV3 Ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – svētdien, 30. augustā, dzemdībās, kas notikušas mājās, mirusi sieviete un bērns. Visticamāk, nāves iemesls bija noasiņošana. Tāpat trūkst ziņu par to, vai grūtniece bijusi stājusies uzskaitē un konsultējusies par grūtniecības norisi pie kāda ginekologa. Neatliekamo palīdzību izsauca sievietes 15 gadus vecā meita, taču mediķi nespēja ierasties laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja palīdzība tiktu saukta laikus, mediķi, domājams, itin viegli būtu spējuši pie dzemdētājas nokļūt,” no Daukstu pagasta ziņo K. Žilde-Krēvica.

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas:

“Lietā ir ļoti daudz nezināmo – kāpēc sociālie dienesti, ar kuriem sievietei bija kontakts, nezināja, ka viņa ir stāvoklī? Kāpēc palīdzība netika saukta laikus? Atbildes tagad meklēs policija. Pagastā vien runā, ka “ātros” izsauca sievietes piecpadsmitgadīgā meita, līdzko pamodās svētdienas rītā un ieraudzīja, ka mātei sākušās dzemdības.

Foto no Daukstu pagasta, kur dzīvoja grūtniece:

1 komentārs

TOP komentāri

  • kate
    0

    kate

    citam kapu rok pats iekrit taja

    04.09.2015 10:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas