Eiropas solidaritāte: Latvijai jāmaksā 3,5 miljoni Turcijas bēgļu krīzes risināšanai

0 komentāri

Latvijai līdz gada beigām jāveic pirmā iemaksa tā sauktajā Bēgļu atbalsta mehānismā Turcijai – viens miljons eiro. To nosaka Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās par bēgļu krīzes mazināšanu, kas tika panākta vairākiem mēnešiem.

Naudu šim mērķim plānots ņemt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem un otrdien par to lems valdība. Maksājumus Latvija plāno veikt četru gadu laikā, kopā samaksājot 3,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt kopumā Eiropas Savienība Turcijai atvēlējusi trīs miljardus eiro. Brisele nupat apsolījusi potenciāli piešķirt papildus vēl trīs miljardus, taču ar nosacījumu, ka vispirms tiks izvērtēts, kā Turcija būs iztērējusi iepriekš atvēlēto finansējumu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas