Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties miljons bēgļu, saka Rinkēvičs

2 komentāri

Patvēruma meklētāju skaitu precīzi nevar prognozēt, taču arī publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā (ES) šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu, tā trešdien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē sacīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš komisijas sēdē ziņoja par Latvijas nacionālo pozīciju gaidāmajā Eiropas Padomes sanāksmē, kurā piedalīsies Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Padomes sēdē tiks spriests par lielāka skaita patvēruma meklētāju reģistrācijas centru izveidi, kuros šie cilvēki tiktu reģistrēti, tostarp viņiem tiktu noņemti pirkstu nospiedumi. Šī procedūra arī ļauj pārliecināties, vai attiecīgajai personai pienākas bēgļa statusa piešķiršana – par cilvēkiem, kas šim statusam nekvalificējas, tiek pieņemts lēmums par viņu neielaišanu Eiropas Savienībā.

Foto: bēgļi ierodas Grieķijā!

2 komentāri

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Kada prieka vests!tagad galvenais nepartraukt sirijas bombardesanu jo citadi beglu sraumes var samazinaties unko tad glabssim ???

    17.02.2016 16:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas