Eiropas Komisija kaunina Latviju par pārāk gausajām reformām veselības aprūpē un publiskajā sektorā

0 komentāri
Eiropas Komisija kaunina Latviju par pārāk gausajām reformām veselības aprūpē un publiskajā sektorā
Foto: F64

Eiropas Komisija kaunina Latviju par pārāk gausu reformu ieviešanu – īpaši veselības aprūpes un publiskā sektora pārveidē. Tomēr jaunākais Eiropas Komisijas ziņojums nav tikai uz negatīvas nots. Latvija saņēmusi uzslavas par paveikto darbu augstākās izglītības, tieslietu un enerģētikas tirgus jomā.

Saeimā pirmdien uzklausīja ziņojumu par pērn Eiropas Komisijas sniegto rekomendāciju ieviešanas progresu. Ziņojumā akcentēts, ka institūcijas ir bijušas naskas uz dažādu tiesību aktu sagatavošanu, taču tie neesot pieņemti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Komisija akcentē, ka Latvija ir novērsusi pārmērīgu budžeta deficītu. Sasniegts progress augstākās izglītības, tieslietu un enerģētikas tirgus jomā. Progress manāms esot arī profesionālās izglītības un maksātnespējas sektorā. Tikmēr darbaspēka nodokļu sloga mazināšanā, sociālās palīdzības reformā veselības aprūpē reformas kavējas.

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka piebilda, ka Latvija kavējas ar Eiropas Savienības fondu līdzekļu apgūšanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas