Eiropā ļoti stingri sodīs cilvēkus, kas pievienojas teroristiem Ukrainā vai Sīrijā

1 komentārs

Ceturtdien parakstīts Eiropas Padomes Konvencijas terorisma novēršanas papildprotokols, kas paredz stingri sodīt Eiropas pilsoņu pievienošanos teroristu grupējumiem. Šī problēma īpaši aktuāla kļuvusi Donbasa krīzes un Islāma valsts sakarā.

Protokols paredz, ka par krimināli sodāmām tiks uzskatītas vairākas darbības, tostarp dalība apvienībā vai grupā terorisma nolūkos, terorisma apmācības saņemšana, ceļošana uz ārzemēm terorisma nolūkos un šādu braucienu finansēšana un organizēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protokolu parakstījušas 17 Eiropas Savienības dalībvalstis.

Foto:

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Beidzot ie kads noteikums, kuru atbalstu pilnīgi un galigi-teroristiem un viņu atbalstitājiem Eiropas Savienibas zemēs nav vietas,pat ne cietumos.Lai dzīvo sev tuvajās un mīlajās vietās.

    23.10.2015 08:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas