EgyptAir aviokatastrofa vēl vairāk iedragājusi valsts tūrismu, apliecina ministrs

0 komentāri

Tā kā Vidusjūrā avarējusī Ēģiptes pasažieru lidmašīna bijis vēl viens smags trieciens valsts tūrisma industrijai, valstij būs jāstrādā 10 reizes smagāk, lai neieslīgtu krīzē, tā paziņojis Ēģiptes tūrisma ministrs Hišams Zazu.

Ministrs paziņojis, ka Ēģiptei jāiegulda daudz lielāks darbs un resursi, lai atdzīvinātu tūrisma industriju un atjaunotu ceļotāju iemīļota galamērķa tēlu. Tikmēr jaunākie statistikas dati lieca, – kopš lidmašīnas nogāšanās uz Ēģipti ceļojošo eiropiešu skaits samazinājies par 18%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējās tūrisma aģentūras regulāri saņemot ceļojumu atteikumus un prognozē, ka situācija pasliktināsies. Tūrisms ir viens no galvenajiem Ēģiptes ekonomikas balstiem. Nozari jau iepriekš nopietni iedragāja Krievijas pasažieru lidmašīnas nogāšanās Ēģiptes teritorijā un Ēģiptes aviosabiedrības lidmašīnas nolaupīšana.

Jau ziņojām, ka aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes uz Kairu pagājušās trešdienas naktī un vēlāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem. Līdz šim atrastas dažas lidmašīnas atlūzas un nogāšanās cēlonis vēl joprojām nav noskaidrots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas