Ēģiptē “iestrēgušie” latviešu tūristi dzīvo neziņā; nav informācijas par atgriešanos mājās

0 komentāri

Ēģiptes kūrortos joprojām iestrēguši vēl aptuveni 300 Latvijas valstspiederīgo. Pašlaik tiek solīts, ka otrdien viņiem izdosies atgriezties mājās. Sarežģījumi lidostās radušies, palielinoties drošības riskiem pēc Krievijas aviolainera nogāšanās Sīnāja pussalā. Turpina Aleksis Zoldners.

Izsludinātās evakuācijas dēļ Šarmelšeihas viesnīcas kļūst aizvien tukšākas, bet daļa Latvijas tūristu vēl šodien bija neziņā, kad varēs tikt mājās. Tā stāsta Annija, kurai no Šarmelšeihas doties uz Latviju vajadzēja svētdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mums principā netiek skaidrots, kāpēc reisa nav. Neomulīgi, jo cilvēku kļūst aizvien mazāk, bet pašlaik kaut kas notiek, kaut kas tiek risināts, lai nokļūtu mājās. Pirms tam viss likās, ka tikai pārliekas, pārliekas, tagad, šķiet, ka kaut kas ir sakustējies,” teic Annija, kas ir viena no Ēģiptē palikušajām tūristēm.

Pašlaik Šarmelšeihā vēl atrodas 155 Latvijas valstspiederīgo, kuri ir kompānijas GoAdventure klienti. Vēl aptuveni 170 GoAdventure klientu iestrēguši Ēģiptes kūrortā Hurgadā, informē Ārlietu ministrija. Tūroperators šodien paziņoja, ka panākta vienošanās no Hurgadas Latvijas valstspiederīgos nogādāt mājās rīt no rīta, bet no Šarmelšeihas – rīt vakarā. Lidojumi jau esot rezervēti.

Visi ceļotāji ir drošībā un izmitināti viesnīcās bez maksas. Ārlietu ministrijā akcentē, ka pašlaik lidojumi atcelti tikai uz Šarmelšeihas lidostu, un uz pārējām Ēģiptes pilsētām, tostarp Hurgadu, lidojumi turpinās. Tomēr pirms došanās uz Ēģipti ir ieteicams izvērtēt riskus. Aktuālā informācija par ceļošanu uz un no Ēģiptes pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas