Pases izziņa krietni ierobežo pakalpojumu saņemšanu

0 komentāri

Ja nozaudējam pasi, to nozog vai vienkārši beidzas tās derīguma termiņš, pase ir jāmaina, un kādu laiku paliekam bez personu apliecinoša dokumenta.  Ja nemaksā papildus, lai personu apliecinošu dokumentu izgatavo steidzamā kārtā, proti, divu darba dienu laikā, tad jāgaida 2 nedēļas. 22 gadus vecam Bez Tabu skatītājam no Rīgas, paliekot bez pases, šai pusmēnesi ilgajā gaidīšanas laikā radās gandrīz vai nepārvaramas grūtības.

Pase vai cits personu apliecinošs dokuments nepieciešams, piemēram, ja vēlaties iegādāties cigaretes vai alkoholisko dzērienus. Protams, tās nav pirmās nepieciešamības preces, bet tomēr… Tas rada zināmas dzīves neērtības. Un, piemēram, jebkādas operācijas bankā arī iespējamas, uzrādot pasi vai autovadītāja apliecību. Izsniegtā izziņa, kas apliecina personību, šādās situācijās diemžēl neder. Vairāk – video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas