Dziesmu un deju svētkos pazaudētās mantas joprojām gaida savus īpašniekus

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vēl divus mēnešus pēc Skolēnu dziesmu un deju svētkiem aptuveni 250 dažādu svētku laikā nozaudētu lietu gaida savus īpašniekus. Kurpes, ķemmes, lakati un lietussargi ir atrasti svētku mēģinājumu un koncertu laikā. Kur tos var saņemt, un kas ar šīm lietām notiks, ja to īpašnieki neatradīsies?

Rīgas 64. vidusskolas skolēni Beāte un Viesturs jūlijā ar deju kolektīvu Dzērvenīte piedalījās Bērnu un jauniešu dziesmu un deju svētkos. Ilgajos mēģinājumos un koncertos par savām mantām viņi, tāpat kā citi deju kolektīva dalībnieki, parūpējušies, kaut dažkārt tas nav bijis viegli.

Svētku Informācijas un drošības centra vadītājs rāda mēģinājumu un koncertu laikā pazaudētās mantas – vainadziņi, vestītes. Tērpu detaļas ir ļoti svarīgas jebkuram dalībniekam. Daļai mantu īpašnieki jau ir atradušies.

Skaties foto:

Tomēr aptuveni 250 nozaudētajām mantām īpašnieki vēl nav pieteikušies. Pēc Dziesmu svētkiem ir atrasti arī vairāki maki, kuros nebija nevienas norādes par to īpašnieku. Jūlijā bija atrasti arī vairāki vienādi dalībnieku maisiņi ar dažādu saturu.

Šobrīd visas nozaudētās mantas pierakstītas, reģistrētas, numurētas un publicētas mājaslapā dziedundejo.lv.

Skaties video:

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas