Dziesmu un deju svētkos pazaudētās mantas joprojām gaida savus īpašniekus

0 komentāri

Vēl divus mēnešus pēc Skolēnu dziesmu un deju svētkiem aptuveni 250 dažādu svētku laikā nozaudētu lietu gaida savus īpašniekus. Kurpes, ķemmes, lakati un lietussargi ir atrasti svētku mēģinājumu un koncertu laikā. Kur tos var saņemt, un kas ar šīm lietām notiks, ja to īpašnieki neatradīsies?

Rīgas 64. vidusskolas skolēni Beāte un Viesturs jūlijā ar deju kolektīvu Dzērvenīte piedalījās Bērnu un jauniešu dziesmu un deju svētkos. Ilgajos mēģinājumos un koncertos par savām mantām viņi, tāpat kā citi deju kolektīva dalībnieki, parūpējušies, kaut dažkārt tas nav bijis viegli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētku Informācijas un drošības centra vadītājs rāda mēģinājumu un koncertu laikā pazaudētās mantas – vainadziņi, vestītes. Tērpu detaļas ir ļoti svarīgas jebkuram dalībniekam. Daļai mantu īpašnieki jau ir atradušies.

Skaties foto:

Tomēr aptuveni 250 nozaudētajām mantām īpašnieki vēl nav pieteikušies. Pēc Dziesmu svētkiem ir atrasti arī vairāki maki, kuros nebija nevienas norādes par to īpašnieku. Jūlijā bija atrasti arī vairāki vienādi dalībnieku maisiņi ar dažādu saturu.

Šobrīd visas nozaudētās mantas pierakstītas, reģistrētas, numurētas un publicētas mājaslapā dziedundejo.lv.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas