Dzērājšofera avārijas dēļ Dienvidu tilta apkārtne šobrīd izskatās šādi; policija aicina braukt pa citu ceļu

0 komentāri

Pirmdienas pēcpusdienā uz Dienvidu tilta avarējis kravas automobilis, un šā iemesla dēļ ir slēgta satiksme uz Pārdaugavu. Policija atklāj, ka avarējušās “fūres” šoferis ir kāds Polijas pilsonis, kurš pie stūres bijis pamatīgā alkohola reibumā.

Sarunā ar Skaties.lv policijas pārstāvis Toms Sadovskis skaidroja, ka izsaukums saņemts plkst. 15.56.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai apbrauktu sastrēgumus, policija satiksmi novirza uz Krasta ielu. Tiek ziņots, ka plkst. 17.18 satiksme daļēji atjaunota – atbrīvotas divas joslas.

Zināms, ka kravas automobiļa vadītājs zaudējis kontroli pār auto un iebraucis apmalē, pēc sadursmes kravas automobilis saslīdējis tā, ka nobloķējis visas trīs braukšanas joslas un daļēji bija izbirusi krava. Citas automašīnas negadījumā nav iesaistītas.

Skaties.lv noskaidroja, ka autovadītājs ir no Polijas, viņa izelpā konstatētas 2,69 promiles alkohola. Tas nozīmē, ka auto tiks nogādāts policijas stāvvietā, bet autovadītājam tiek atņemtas tiesības piedalīties ceļu satiksmē.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas