Drošības policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Lindermanu un diviem Krievijas pilsoņiem

1 komentārs

Drošības policija lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret jūnijā Ādažu armijas bāzē pieķertajiem Krievijas pilsoņiem un prokrievisko aktīvistu no Latvijas – Vladimiru Lindermanu.

Sākotnēji Krievijas pilsoņi tika turēti aizdomās par spiegošanu un par mēģinājumu veikt teroristiskas darbības. Taču tagad Drošības policija viņus lūdz apsūdzēt par vieglāku noziegumu – huligānismu grupā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt prokrieviskais aktīvists Lindermans tiek vainots huligānisma atbalstīšanā.

Foto:

Abi Krievijas pilsoņi Andrejs Popko un Aleksandrs Kurkins joprojām atrodas apcietinājumā, savukārt Lindermans pēc nopratināšanas tika atbrīvots.

Jau ziņojām, ka militāro mācību Saber Strike laikā Krievijas pilsoņi bija pārlēkuši pāri Ādažu bāzes žogam. Pie viņiem atrada skrejlapas, kurās bija pausts protests pret NATO karavīru klātbūtni Latvijā.

Atbildību par notikušo uzņēmās Krievijas Nacionālboļševiku  pēctece – partija Cita Krievija.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Teroristiem jāpiespriež nāvi!

    30.09.2015 04:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas